ggg ggg ggg ggg

Informacje KPP Węgrów – Zdarzenia drogowe w powiecie węgrowskim.

W tygodniu doszło do kilku zdarzeń drogowych na terenie powiatu węgrowskiego. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do zdarzenia doszło 2 marca na terenie gminy Sadowne. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący mercedesem nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego uderzył przydrożne drzewo. Z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie.

Do kolejnego zdarzenia doszło 3 marca na terenie gminy Łochów. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że kierujący citroenem na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem w wyniku czego zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Kierujący z obrażeniami ciala zostal przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło 3 marca na terenie gminy Łochów. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 29-letni kierujący fiatem kierował w stanie nietrzeźwości przy czym spowodował kolizję z dwoma innymi autami. Kierujący miał prawie promil.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

Marta Lewandowska
Oficer Prasowy
KPP Węgrów

1 801 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Informacje KPP Wegrów – Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2017

Od 2 stycznia prowadziliśmy konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego 2017 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Grzegorz Kałuski z Posterunku Policji w...

Zamknij