ggg ggg ggg ggg

Informacje KPP Wegrów – Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2017

Od 2 stycznia prowadziliśmy konkurs na najpopularniejszego dzielnicowego 2017 roku. Zwycięzcą został mł. asp. Grzegorz Kałuski z Posterunku Policji w Korytnicy. Państwa głosy zadecydowały, że mł. asp. Grzegorz Kałuski wygrał konkurs. Na dzielnicowego z gminy Wierzbno głosowało 326 osób.

Dzielnicowy, jako policjant pierwszego kontaktu w rejonie służbowym, odgrywa ważną rolę w systemie działań profilaktycznych, ze względu na jego bezpośredni kontakt ze społecznością lokalną co wpływa na bezpieczeństwo mieszkańców.
Zwyciezca konkursu policjantem jest 1999r. Od początku swojej służby był przydzielony do Referatu Patrolowo – Interwencyjnego. Od 15 października 2014 roku mł.asp. Grzegorz Kałuski jest dzielnicowym PP w Korytnicy jego rejon to gmina Wierzbno.

Drugie miejsce w plebiscycie zajął asp. szt. Mariusz Świętochowski z Posterunku Policji w Korytnicy. Na dzielnicowego głosowało 162 osoby.

Natomiast trzecie miejsce zdobył sierż. Przemysław Ostrowski z Komendy Powiatowej Policji w Węgrowie z ilością 146 głosów.

Marta Lewandowska
Oficer Prasowy
KPP Węgrów

2 235 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pomnik Józefa Piłsudskiego na Placu Wolności!

W świetle ostatnich kontrowersji na temat pomnika byłego burmistrza Wyszkowa Stanisława Wolskiego mamy inną propozycję. Jak sama nazwa Placu wskazuje,...

Zamknij