ggg
ggg ggg

III Turniej Klas Mundurowych „Wdzięczni Bohaterom – Żołnierzom Niezłomnym” – Licea Mundurowe PUL na podium!!!

W piątek, 11 czerwca w malowniczej scenerii Ośrodka Szkolenia Poligonowego Grom w Czerwonym Borze, odbył się III Turniej Klas Mundurowych, zorganizowany przez Fundację Niezapomniani.

Nieprzerwanie od pierwszej edycji turnieju, biorą w nim udział szkoły mundurowe PUL. W tym roku, wśród 20 rywalizujących drużyn na starcie stawiło się sześć silnych drużyn – Kadetów klas I i II z I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie oraz I LO PUL w Dębem Wielkim.
Konkurencje obejmowały: bieg po torze przeszkód, strzelanie z karabinka kbk AK, strzelnie z Glock 17 oraz test wiedzy o historii żołnierzy podziemia niepodległościowego. Ze wszystkich tych konkurencji nasi Kadeci wywiązali się wzorowo zajmując miejsca: I, II, III, V.
Szczegółowo przedstawia się to tak: Miejsce I – Drużyna Kadetów I LO PUL im. 111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie; Miejsce II – Drużyna Kadetów I LO PUL w Dębem Wielkim; Miejsce III – Drużyna Kadetów I LO PUL w Dębem Wielkim; Miejsce V – Drużyna Kadetów I LO PUL im.
111 Eskadry Myśliwskiej w Wołominie.
Gratulując Wszystkim Zawodnikom dodajmy, że wspaniale było „wrócić” i stanąć do rywalizacji w tak wyjątkowym miejscu z równie wspaniałymi Organizatorami, gdzie PERFEKCJA NIE JEST DZIEŁEM PRZYPADKU, w Ośrodku Szkolenia Poligonowego Grom! Dziękujemy i do zobaczenia w kolejnej edycji!
/I LO PUL/

368 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Huawei wspiera Serock w budowie smart city!

W ubiegły czwartek, 17 czerwca Weizhi Dong – Dyrektor Zarządzający Huawei Enterprise Poland Business Group oraz Burmistrz Serocka Artur Borkowski,...

Zamknij