ggg ggg ggg ggg

II Międzygminny Konkurs Kolęd
i Pastorałek w Kobyłce

Publiczne Przedszkole Kobyłkowo oraz Burmistrz Miasta Kobyłka Edyta Zbieć już po raz drugi zaprosili najmłodszych mieszkańców zarówno Kobyłki, jak też sąsiednich miast (Ząbek i Wołomina) do udziału w Międzygminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Z radością pragniemy podsumować wyjątkowe wydarzenie, jakim był II Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek, zorganizowany przez Publiczne Przedszkole Kobyłkowo.
W dniach: 8 i 9 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce miało miejsce niezwykłe spotkanie najmłodszych artystów, ich opiekunów oraz publiczności. Z pewnością to wydarzenie na długo pozostanie w sercach wszystkich uczestników.
W konkursie wzięły udział przedszkola z Kobyłki, Wołomina i Ząbek reprezentowane przez swoje przedszkolne grupy i solistów. Dzieci z entuzjazmem prezentowały swoje umiejętności w śpiewie, zachwycając publiczność swoim urokiem i pasją do muzyki.
W naszym konkursie udział wzięło 9 przedszkoli:
Wśród nich znalazły się placówki z Kobyłki: Przedszkole i Żłobek „Tabaluga” Marki – Kobyłka, Publiczne Przedszkole „Ptasie Radio”, Przedszkole „Słoneczna Polana”, Publiczne Przedszkole Nr 1 im. Krasnala Hałabały w Kobyłce, Publiczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 2 w Kobyłce, Publiczne Przedszkole Kobyłkowo; z Wołomina: Przedszkole „Pszczółka Maja” w Wołominie oraz Przedszkole nr 10 im. „Misia Uszatka” w Wołominie, a także Publiczne Przedszkole „Wyspa Przygód” w Ząbkach.
Poziom konkursu, jak orzekło jury, był wysoki i wyrównany, wszyscy uczestnicy zaśpiewali pięknie.
II Międzygminny Konkurs Kolęd i Pastorałek przedszkoli to już nasza mała przedszkolna tradycja. Konkurs jest nie tylko okazją do prezentacji artystycznych zdolności najmłodszych, ale także wyjątkowym świętem muzyki i świątecznej atmosfery.
Dzięki wspólnemu śpiewaniu i zaangażowaniu wszystkich uczestników, udało nam się stworzyć niezapomniany klimat, który będzie cieszył serca zarówno małych artystów, jak i ich widzów. Dziękujemy za wspólną radość i muzyczne doświadczenia!
Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy odwagi, pewności siebie oraz zdolności do przekazywania emocji poprzez śpiew. Serdecznie dziękujemy wszystkim przedszkolakom, opiekunom, nauczycielom i rodzicom za udział w konkursie. Wasze zaangażowanie i entuzjazm sprawiły, że te dwa dni były pełne radości, muzyki i wspaniałych emocji.
Chcielibyśmy również podziękować Burmistrz Miasta Kobyłka Edycie Zbieć, Miastu Kobyłka oraz Radio FAMA Wołomin 94,7 FM za objęcie naszego wydarzenia patronatem.
Do zobaczenia za rok!

WYNIKI
II MIĘDZYGMINNEGO KONKURSU KOLĘD I PASTORAŁEK w KOBYŁCE:

Kategoria 4-latki:
I miejsce: Przedszkole „Pszczółka Maja” Wołomin,
II miejsce: Publiczne Przedszkole Kobyłkowo Kobyłka,
III miejsce: Przedszkole „Wyspa Przygód” Ząbki.

Kategoria 5-latki:
I miejsce: Publiczne Przedszkole Kobyłkowo Kobyłka,
II miejsce: Publiczne Przedszkole nr 2 Kobyłka,
III miejsce: Przedszkole „Pszczółka Maja” Wołomin.

Kategoria 6-latki:
I miejsce: Niepubliczne Przedszkole „Słoneczna Polana” Kobyłka,
II miejsce: Publiczne Przedszkole nr 1 im. Krasnala Hałabały Kobyłka,
III miejsce (ex aequo): Przedszkole „Wyspa Przygód” Ząbki
oraz Publiczne Przedszkole „Ptasie Radio” Kobyłka.

Gratulujemy!!!

/opr. kw; źródło: UM Kobyłka,
Publiczne Przedszkole Kobyłkowo/

215 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczniowie „Stalowej Jedynki”
dla dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka

W Szkole Podstawowej nr 1 im. ppłka pil. Mariana Pisarka w Radzyminie, w październiku i listopadzie 2023 roku odbyła się...

Zamknij