ggg
ggg

Festyn Wakacyjny 2022 w gminie Sadowne

16 lipca 2022 r. w Sadownem odbył się festyn, który przyciągnął tłumy mieszkańców i zapewnił niezapomniane wrażenia.

Zabawa i koncerty tradycyjnie zorganizowano na parkingu obok Urzędu Gminy w Sadownem. W programie przewidziano wiele wydarzeń, rozpoczynając od atrakcji dla dzieci: zabawy, konkursy, skręcanie balonów, mega bańki mydlane, przeciągnie liny i wiele innych przeprowadzone przez animatorów z TEATRU FORMA. Następnie odbył się Konkurs Talentów Wokalnych w Sadownem. Po jego zakończeniu wójt gminy Sadowne Waldemar Cyran zainicjował oficjalne otwarcie Festynu.
Zostały wręczone również nagrody dla uczestników I Konkursu Talentów Wokalnych. A oto wyniki:
Grupa starsza:
I – Kinga Grzelińska,
II – Anna Gałązka,
III – Barbara Krawczyk-Kaczkowska.
Grupa młodsza:
I -Julia Kur,
II – Anastazja Bondyra
W godzinach wieczornych odbyły się koncerty zespołów: VERDIS, DEJW, SPONTAN, przy których muzyce mieszkańcy gminy bawili się spontanicznie śpiewając wraz z wykonawcami. Na zakończenie zaproszono mieszkańców na dyskotekę z DJ.
W trakcie Festynu dla najmłodszych przygotowano również wesołe miasteczko. Starsi mogli pokrzepić się w ogródku piwnym i zjeść co nieco w punktach z gastronomią. Ponadto można było skorzystać z różnych informacji w stoiskach promocyjnych.
Organizatorami była Gmina Sadowne i Gminny Ośrodek Kultury. Wydarzenie współfinansował Samorząd Województwa Mazowieckiego.
/oprac. J.Cz. Zdjęcia z fb Urzędu gminy i GOK w Sadownem/

327 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Piękna droga w Barchowie ważną i oczekiwaną inwestycją w Powiecie Węgrowskim

Uroczyste otwarcie przebudowanej drogi powiatowej nr 4201W Pogorzelec – Barchów zgromadziło samorządowców z Powiatu Węgrowskiego i Gminy Łochów. 19 lipca...

Zamknij