ggg ggg ggg

Europoseł Andrzej Duda kandydat na Prezydenta RP odwiedził Ostrów

Ostrów Mazowiecka jest pierwszym miastem na Mazowszu, które gościło europosła Andrzeja Dudę – kandydata na prezydenta RP.

W sobotę 7 lutego 2015 r. rozpoczęła się kampania wyborcza kandydata Prawa i Sprawiedliwości na najważniejszy urząd w państwie. Spotkanie w ostrowskim ratuszu odbyło się w poniedziałek, 9 lutego br. Wcześniej w godzinach porannych europoseł spotkał się z mieszkańcami na targowisku miejskim. Gości zebranych w sali konferencyjnej ratusza powitał burmistrz Jerzy Bauer, wśród nich: kandydata na Prezydenta RP europosła Andrzeja Dudę, posłów na Sejm RP: Krystynę Pawłowicz i Arkadiusza Czartoryskiego, przewodniczącego RM Zbigniewa Krycha, skarbnik miasta Annę Wilczyńską, naczelników wydziałów Urzędu Miasta, lokalne media oraz mieszkańców Ostrowi.

Andrzej Duda wizytą w Ostrowi zainaugurował cykl spotkań z mieszkańcami całej Polski, połączonych ze zbieraniem podpisów na listach poparcia dla jego kandydatury. Przedstawił najważniejsze zamierzenia, które chciałby podjąć, jako prezydent RP.

Mówił m.in. o podjęciu na nowo misji śp. prof. Lecha Kaczyńskiego – tworzeniu Polski sprawiedliwej i uczciwej, gdzie myśli się o obywatelach i dba o ich interesy. Jego prezydentura zmierzać ma do odbudowy polskiej gospodarki, tworzenia lepszych perspektyw dla ludzi młodych, przywrócenia wieku emerytalnego. Odniósł się do obecnej sytuacji w kraju – do protestów rolników i górników. Mówił o funkcjonowaniu małych lokalnych przedsiębiorstw, które dyskwalifikują z rynku duże sieci handlowe oraz niewyjaśnionych aferach ostatnich lat. Wspomniał również o Ostrowi i naszych lokalnych problemach – o upadku firm takich jak Waryński, pogarszającej się sytuacji mleczarni Ostrowia czy firmy Kama. Zwrócił przy tym uwagę na potencjał naszych firm transportowych i sektora rolniczego. Na zakończenie dodał – Prezydent musi być na Polaków otwarty i taka będzie moja kandydatura.
/info/

DSC_6943

DSC_6945

DSC_6961

DSC_6969

DSC_6971 - Kopia

DSC_6971

DSC_6973

DSC_6979

DSC_6982

DSC_6984

DSC_6989

DSC_6994

DSC_7007

2 586 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Starosta węgrowski przewodniczącym Konwentu Powiatów Województwa Mazowieckiego

3 lutego br. starostwie Województwa Mazowieckiego obradowali w Urzędzie Marszałkowskim w Warszawie. Centralnym punktem spotkani był wybór nowego przewodniczącego oraz...

Zamknij