ggg ggg ggg ggg

Dzień Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego, Starosta Wołomiński Adam Lubiak spotkał się z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Wołominie i przekazał na ręce dyrektora jednostki symboliczny klucz do nowej siedziby.

W poniedziałek, 21 listopada obchodziliśmy Dzień Pracownika Socjalnego.
Z tej okazji Starosta Adam Lubiak spotkał się z pracownikami Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie.

Praca socjalna to wyjątkowa, odpowiedzialna i ciężka praca. Stanowicie ogromne oparcie dla wszystkich mierzących się z trudami dnia codziennego. Życzę, aby życzliwość i wdzięczność podopiecznych towarzyszyła Wam każdego dnia, a siła i determinacja nie opuszczały Was w ofiarnej służbie na rzecz najbardziej potrzebujących – powiedział Starosta Adam Lubiak.
Następnie Gospodarz Ziemi Norwida i Cudu nad Wisłą wspólnie z Wicestarostą Piotrem Borczyńskim oraz Członkiem Zarządu Powiatu Wołomińskiego Pawłem Dąbrowskim, przekazali na ręce dyrektora PCPR Macieja Burakowskiego symboliczny klucz do budynku przy ul. Wileńskiej 29A w Wołominie, który już od 6 grudnia br. będzie służył mieszkańcom, jako nowa siedziba jednostki oraz Biuro Paszportowe z przestronną salą obsługi interesantów.
Zakup budynku przy ul. Wileńskiej 29A w Wołominie i adaptacja pomieszczeń zrealizowana została w trosce o dobro mieszkańców Powiatu Wołomińskiego, objętych wsparciem Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, a także z myślą o poprawie komfortu i jakości obsługi interesantów.
Inwestycja została zrealizowana ze środków budżetowych Powiatu Wołomińskiego oraz dzięki wsparciu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Łączny koszt zadania wyniósł 6 351 412,68 złotych.

/opr. KW; źródło: Powiat Wołomiński/

556 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wernisaż wystawy „Świat rekonstrukcji historycznej obiektywem fotografa”

W ubiegły piątek, 25 listopada w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce, odbył się wernisaż wystawy fotografii autorstwa Jarosława Marka Komorowskiego...

Zamknij