ggg ggg ggg ggg

Działania NURD w powiecie węgrowskim

Węgrowscy policjanci 16 czerwca będą prowadzić wzmożone działania pod nazwą „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Węgrowska drogówka będzie czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących na drogach powiatu oraz reagować na wykroczenia popełniane zarówno przez kierujących jak i pieszych.

Głównym zadaniem policjantów w tym dniu będzie zapewnienie bezpieczeństwa w ruchu drogowym i zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych a także przeciwdziałanie agresywnym zachowaniom. Funkcjonariusze będą zatrzymywać kierujących pojazdami za przekraczanie prędkości i sprawdzać stan trzeźwości wszystkich kierujących.

Apelujemy do wszystkich kierowców o rozwagę i ostrożność za kierownicą. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy niechronionym uczestnikom ruchu drogowego o stosowaniu elementów odblaskowych.

sierż. szt. Anna Maliszewska

1 406 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Bezpieczne przejście” działania węgrowskich policjantów

14 czerwca na terenie powiatu węgrowskiego policjanci wydziału ruchu drogowego będą prowadzić działania „Bezpieczne przejście”. W ich trakcie szczególnym nadzorem...

Zamknij