ggg
ggg ggg

Czasowa zmiana lokalizacji parkingu przy Szpitalu MB Nieustającej Pomocy w Wołominie!

Starostwo Powiatowe w Wołominie informuje, że od najbliższego czwartku, 18 marca nastąpi zmiana organizacji ruchu i całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego dotychczasowego parkingu przy Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W najbliższy czwartek, 18 marca nastąpi wprowadzenie na budowę wykonawcy rozbudowy parkingu przy Szpitalu Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie.
W związku z powyższym w tym dniu nastąpi zmiana organizacji ruchu i całkowite zamknięcie dla ruchu kołowego dotychczasowego parkingu. Dla potrzeb pacjentów i osób odwiedzających, uruchomiony zostanie tymczasowy parking od strony ul. Parkowej.
Zakres prac obejmuje przebudowę parkingu w tym budowę nowych miejsc postojowych dla pojazdów osobowych, budowę drogi dojazdowej obsługującej wjazd na parking i do szpitala, perony postojowej dla autobusów, odwodnienie parkingu, oświetlenie parkingu oraz budowę nowej zatoki autobusowej przy ul. Gdyńskiej, wraz z nowymi nasadzeniami drzew w obrębie parkingu.
Koszt inwestycji wynosi 1,8 mln złotych, a jej zakończenie zaplanowane jest do końca sierpnia br.

/opr. KW/

143 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Więcej umundurowanych patroli na ulicach Ząbek

W związku z porozumieniem podpisanym pomiędzy Burmistrz Ząbek Małgorzatą Zyśk, a Komendantem Powiatowym Policji w Wołominie, w lutym br. odbyło...

Zamknij