ggg ggg ggg ggg

„Być kobietą i nie zwariować” – inspirujące spotkanie z Katarzyną Miller

W niedzielne popołudnie, 13 marca w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kobyłce, odbyło się spotkanie z Katarzyną Miller – psycholożką, psychoterapeutką, piosenkarką, kompozytorką i autorką wielu tekstów.

Spotkanie zorganizowane pod hasłem „Być kobietą i nie zwariować”, adresowane było przede wszystkim do przedstawicielek płci pięknej i odbyło się w ramach kobyłkowskich obchodów Dnia Kobiet.
W jego trakcie, mieszkanki miasta miały okazję porozmawiać z wyjątkową kobietą, p. Katarzyną Miller – psycholożką, psychoterapeutką, piosenkarką, kompozytorką i autorką wielu tekstów. Osobą, która nie boi się mówić o trudnych sprawach dotyczących kobiet.
Także podczas spotkania w Kobyłce rozmawiano o kobietach (matkach, córkach, babciach itd.), bo każda kobieta jest ważna! Drogie Panie powtarzajcie sobie to codziennie – jestem ważna!
„Bądźmy prawdziwe, nie okłamujmy się same, nie przebywajmy w towarzystwie osób toksycznych, róbmy to, co czujemy, co sprawia nam radość i to, co umiemy robić dobrze” – napisała w mediach społecznościowych Burmistrz Kobyłki Edyta Zbieć, dziękując wszystkim sponsorom i osobom zaangażowanym w przygotowanie spotkania. Gospodarz miasta szczególne słowa uznania skierowała pod adresem: Pani Dyrektor Sylwii Carzyńskiej, Członkiń Stowarzyszenia Kobyłka na obcasach, firmy GoldenEye Optyk, a także Pań: Barbary Filipczak, Katarzyny Rostek, Emilii Buczyńskiej oraz Klaudii Jaworskiej.
Warto w tym miejscu przypomnieć, że goszcząca w Kobyłce p. Katarzyna Miller jest z urodzenia łodzianką. Jej ukochaną szkołą aż do matury była „Trójka” przy parku. Z pasją działała w szkolnym teatrze. Od studiów warszawianka. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. „Chcę być kochana tak, jak chcę”, „Być kobietą i nie zwariować”, „Bajki rozebrane”, „Nie bój się życia”, „Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, „Kup kochance męża kwiaty”, „Mam faceta i mam… problem”. Mieszka z mężem w Warszawie i Kazimierzu Dolnym, gdzie zbudowała dom. Śpiewa własne piosenki, pisze wiersze i limeryki.

/opr. KW; źródło: UM Kobyłka/

773 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Prawie 11 mln na inwestycje wodno-kanalizacyjne

W listopadzie Gmina informowała o otrzymaniu największego dofinansowania z subwencji ogólnej budżetu państwa na inwestycje wodociągowo- kanalizacyjne ze wszystkich Gmin...

Zamknij