ggg ggg ggg ggg

„Bo miłość mój miły to ja…”

Koncerty z okazji Dnia Kobiet organizowane w naszej gminie są wieloletnią tradycją. Tegoroczną gwiazdą, która towarzyszyła nam podczas świętowania i wykonała wzruszający koncert przygotowany z myślą o kobietach i dla nich z okazji obchodzonego w środę święta była Katarzyna Jamróz.

Usłyszeliśmy utwory, które zapewne w wielu osobach przywołały wspomnienia, osoby i wydarzenia. Piaf, Osiecka, Jantar, Hanka Ordonówna… Artystki, które zostawiły w naszej pamięci i sercach tęsknotę, ale też wielką nadzieję i wiarę w to, że dopóki istnieją ich piosenki, muzyka, poezja to świat nie jest taki zły. Katarzyna Jamróz w swoim recitalu ze wzruszeniem i humorem ożywiła wspomnienia o tych cudownych kobietach. Był to recital dla kobiet i o kobietach ze specjalnym przesłaniem do mężczyzn, którzy w piątek obchodzili Dzień Mężczyzny.

Podczas koncertu odbyła się loteria, w której nagrodzono 5 Pań. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie sponsorzy, którzy zawsze z ogromną chęcią wspierają takie inicjatywy:

  • Pani Adrianna Katarzyna Owczarska- Lach
  • Państwo Danuta i Stanisława Sieradzcy
  • Pani Marzena Ołówka, Studio Urody Image
  • Pani Agnieszka Piekut, Cukierni „Pychotka”
  • Państwo Magdalena i Dariusz Romańscy, sklep Magda

Jeszcze raz wszystkim Paniom życzymy spełnienia wszystkich marzeń. Wy najlepiej wiecie czego Wam brakuje,
czego potrzebujecie i co chciałybyśmy zrobić. Trzymamy kciuki i jesteśmy przekonani, że spełnienie ich jest tylko kwestią czasu.

/Info UM Tłuszcz/

347 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dodatkowe wsparcie psychiatryczne i psychologiczne dla dzieci z Powiatu Wołomińskiego

W minioną środę, 8 marca nastąpiło podpisanie umowy pomiędzy Prezes Fundacji PKO BP Aleksandrą Mazur i Starostą Wołomińskim Adamem Lubiakiem...

Zamknij