ggg
ggg ggg

Bieżące prace inwestycyjne w Gminie Brańszczyk

Rozpoczął się pierwszy etap inwestycji pn. „Rozbudowa stacji wodociągowej w miejscowości Udrzyn wraz z rozbudową sieci wodociągowej w miejscowościach: Udrzyn, Udrzynek, Tuchlin, Stare Budy i Nowe Budy”.

Przedsięwzięcie ma na celu przejście z istniejącego układu pompowni 1-stopniowej na układ pompowni 2-stopniowej. Rozbudowane zostanie pomieszczenie chlorowni i rozdzielni elektrycznej oraz wyremontowany zostanie istniejący budynek pompowni. Wartość inwestycji to 1 740 450,00 zł brutto. Ponadto w trakcie rozbudowy znajduje się sieć wodociągowa w Brańszczyku na ulicach: Nakieł, Ciepłej, Pogodnej, Retmańskiej, Rumiankowej, Grzybowej i Jana Pawła II. Całkowita długość budowanego wodociągu wynosić będzie 1 827 m. Wartość inwestycji to 297 000,00 zł brutto.
Trwają również prace budowalne przy budynku remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w miejscowości Białebłoto-Stara Wieś. Zakres planowanych zadań obejmuje wykonanie podjazdu i parkingu przed budynkiem oraz prace wykończeniowe. Wartość inwestycji to 325 340,57 zł brutto.

/Info Gmina Brańsczyk/

178 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Powiatowe obchody Święta Policji

24 lipca obchodziliśmy Święto Policji. Ten dzień przypomina nam o wyjątkowych ludziach, którzy z ogromnym zaangażowaniem i poświęceniem wypełniają powierzone...

Zamknij