ggg ggg ggg

BIESIADA TVP w Łochowie

24 sierpnia na błoniach Pałacu Łochów Telewizja Polska zrealizowała kolejny odcinek z serii „Biesiady Polskie”. Początkowo format ten był planowany tylko na okres wakacji, ale ze względu na bardzo dużą oglądalność zapadła decyzja o kontynuacji tego projektu do końca października.

W Łochowie publiczność śpiewała i bawiła się w rytmach „Biesiady Filmowo – Serialowej”. Wśród gwiazd na scenie pojawili się: Halina Mlynkowa, Izabela Krzan, Anna Jurksztowicz, Olga Szomańska oraz grupa Pectus. Za warstwę muzyczną odpowiadał znany z festiwali w Sopocie i Opolu zespół „Kukla Band”. Całe wydarzenie miało charakter planu filmowego na którym artyści schodzili ze sceny do publiczności i śpiewali razem z nią utwory muzyczne znane ze srebrnego ekranu. Wśród wielu hitów zabrzmiały: „Baw mnie”, „Wojna domowa”, „Moje serce”, „M jak miłość” czy „Szukaj mnie”. Premiera programu w telewizyjnej „Dwójce” miała miejsce w piątek 1 września. Organizatorami tego wydarzenia oprócz Telewizji Polskiej byli: Pałac i Folwark Łochów, Miejski i Gminny Ośrodek Kultury w Łochowie oraz Gmina Łochów.

/Info UM,
foto. Krzysztof Prochacki/

420 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wizyta Ministra Edukacji i Nauki w Ostrowi Mazowieckiej

W poniedziałek, 28 sierpnia wizytę na budowie Szkoły Podstawowej nr 1 i Przedszkola nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej złożyli Minister...

Zamknij