ggg
ggg

Atrakcje, występy, fajerwerki…

W minioną niedzielę, 7 czerwca, Radzymiński Ośrodek Kultury i Sportu zaprosił wszystkie dzieci na „Radzymiński Dzień Dziecka”, który odbył się malowniczej scenerii Parku księżnej Eleonory Czartoryskiej.

Tegoroczny rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka w Radzyminie obfitował w atrakcje, chociaż w przeciwieństwie do ubiegłorocznej imprezy, (którą organizowała radzymińska Ochotnicza Straż Pożarna), większość z nich była odpłatna.
Mimo to, rodziców i dzieciaków chętnych do wspólnego spędzenia ubiegłoniedzielnego popołudnia na świeżym powietrzu, w parku i nad stawem nie brakowało. Do rodzinnej zabawy zachęcały występy na scenie takie jak: bajka kostiumowa z piosenkami i zabawami pt. „Jak wesołe zabawki chciały zrobić bal” oraz animatorzy – Biedronka Ala i Pszczółka Ola zachęcające do udziału w rozmaitych zabawach i konkursach. W charakterze gwiazd zaprezentowali się utalentowani tancerze Klubu Sportowego „Fanaberia” oraz karatecy z Międzyszkolnego Klubu Sportowego Karate Kyokushin w Radzyminie. W trakcie festynu nie zabrakło też pokazów iluzjonistycznych, akrobacji rowerowych, trików piłkarskich czy modeli pływających. Wiele interesującego działo się również poza sceną, gdzie zaprezentowali się ułani ze Stowarzyszenia Miłośników Miasta Radzymin i Bitwy Warszawskiej 1920r., oferujący przejażdżki konne, oraz gdzie funkcjonowało wesołe miasteczko z dmuchańcami, a także liczne stoiska i stragany z zabawkami, smakołykami i watą cukrową.
Słowem, nie brakowało niczego, jak to zwykle na festynach bywa. Natomiast na zakończenie dnia, dla najbardziej wytrwałych przygotowano niespodziankę w postaci wieczornego koncertu wrocławskiej formacji o mocnej nazwie i rockowym brzmieniu „Kilersi” oraz pięknego pokazu fajerwerków.
/R. S. Lewandowski/

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

1 506 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Festyn z okazji Jubileuszu 15-lecia Gminnego Centrum Kultury

Przejazd angielskim, piętrowym autobusem, ogromne pluszaki z „Epoki Lodowcowej” częstujące słodyczami czy pokaz ratownictwa z psem grupy strażackiej USAR, która...

Zamknij