ggg ggg ggg

Akcja „Polska biega”

22 maja 2015 r. każdy kto miał ochotę i możliwości przybył na wyszkowski stadion, gdzie po raz jedenasty odbywało się polskie bieganie.

dscf3794

Akcja „Polska biega” w całej Polsce odbyła się po raz dwunasty, w Wyszkowie jedenasty raz, ale jak zawsze na apel odpowiedziała cała społeczność Wyszkowa. Przedszkolaki, młodzież, dorośli oraz seniorzy z niezwykłą radością stawały na mecie. Każdy miał odpowiednie, do swoich możliwości dostosowane trasy: przedszkolaki – 200 metrów, uczniowie klas I – 300 m, klas II – 400 m, klas III i IV – 600 m, klas V i VI – 800 m, uczniowie gimnazjum: dziewczęta – 1000 m, a chłopcy 1500 m, szkół ponadgimnazjalnych – 3000 m, dorośli – 6000 m.
Znów padł rekord biegających – ponad 1400 osób, a wraz z seniorami, którzy biegli w tym roku po raz pierwszy, było miłośników biegu więcej.
Najliczniejsza grupą były wyszkowskie przedszkolaki i to one najradośniej przeżywały akcję. Organizatorzy, czyli Urząd Miejski w Wyszkowie oraz Wyszkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji przygotował dla uczestników poczęstunek, drobne gadżety, które z rąk zastępcy burmistrza odbierali zawodnicy. Każdy otrzymał również specjalny dyplom.
/K.W./

Galeria zdjęć

1 857 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dzień Patrona Szkoły

22 maja 2015 r. w Zespole Szkół Nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Wyszkowie świętowano 7. rocznicę nadania imienia Technikum...

Zamknij