ggg ggg ggg ggg ggg ggg

20 lat minęło

Na ten dzień czekali miłośnicy, sympatycy, fani, a przede wszystkim nasi muzycy, czyli Młodzieżowa Orkiestra Dęta w Tłuszczu. W imieniu ich oraz własnym serdecznie zapraszamy na koncert jubileuszowy „20 lat MOD Tłuszcz” oraz zostawiamy kilka słów skierowanych właśnie do Państwa:

„Kochani! To się dzieje!
Mamy ogromną przyjemność zaprosić Was – naszych przyjaciół, sympatyków i miłośników na dwudzieste urodziny MOD Tłuszcz, które odbędą się w sobotę, 23 kwietnia 2022 roku na Hali Sportowo-Widowiskowej w Tłuszczu przy SP nr 1 im. Jana Pawła II w Tłuszczu! W programie oczywiście same hity! Usłyszycie nas chyba w każdym gatunku muzycznym jaki może zagrać orkiestra dęta. Nie zabraknie gorących nowości oraz lubianych i znanych naszej publiczności utworów. Tym razem główną gwiazdą jesteśmy my oraz nasze rodzime orkiestrowe talenty – już teraz możemy powiedzieć, że będziecie poruszeni do głębi!
Od ostatniego jubileuszu tyle się zdarzyło, grają z nami nowi młodzi adepci, mamy nowe mundury, zaczęliśmy… a z resztą co tu dużo mówić – usłyszycie co u nas dobrego i nowego na naszej gali. Drodzy mieszkańcy Gminy Tłuszcz, przyjaciele z bliska i daleka – bądźcie tego dnia razem z nami! Serdecznie Was wszystkich zapraszamy! Wstęp jest oczywiście WOLNY! Nie mniej, po koncercie będziecie mogli nas wesprzeć dobrowolną cegiełką na rozwój. No my już nie możemy się doczekać!”
Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

468 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
W Kobyłce rusza Budżet Obywatelski!

Od tego roku, mieszkańcy Kobyłki wspólnie zdecydują o tym, jakie zadania zostaną zrealizowane w mieście. Od wtorku, 19 kwietnia rusza...

Zamknij