ggg
ggg

W Kobyłce rusza Budżet Obywatelski!

Od tego roku, mieszkańcy Kobyłki wspólnie zdecydują o tym, jakie zadania zostaną zrealizowane w mieście. Od wtorku, 19 kwietnia rusza składanie projektów w ramach Budżetu Obywatelskiego, na który przeznaczono kwotę 0,5 mln złotych.

W ubiegły poniedziałek, 11 kwietnia o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Urzędu Miasta odbyło się spotkanie informacyjne, podczas którego przedstawiono główne założenia Budżetu Obywatelskiego.
Oddajemy Państwu głos – uruchamiamy w Kobyłce Budżet Obywatelski, dając Państwu swobodę w wyborze najważniejszych dla Państwa przedsięwzięć – poinformował kobyłkowski magistrat. Od tego roku mieszkańcy Kobyłki wspólnie zdecydują o tym, co powstanie w najbliższej okolicy – za dwa tygodnie, we wtorek 19 kwietnia ruszy składanie projektów w Budżecie Obywatelskim.
Etap składania projektów będzie trwał do 16 maja. Uczestnictwo w budżecie obywatelskim to świetna okazja, żeby razem z innymi decydować o tym, jak zmienia się Kobyłka. Na realizację Państwa pomysłów przeznaczymy w budżecie miasta 500 tys. zł.
Wszystkie informacje znajdziecie Państwo w specjalnie stworzonym systemie Budżetu Obywatelskiego pod adresem: https://budzet.kobylka.pl/ oraz na stronie internetowej Urzędu Miasta Kobyłka.
/opr. KW/

177 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Za nami XIII Turniej Karate w Ząbkach!

W ubiegłą sobotę, 9 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 1 im. gen. F. Kleeberga w Ząbkach, odbył się XIII Turniej...

Zamknij