ggg ggg ggg ggg

100. i 104. urodziny mieszkanek gminy Brańszczyk

31 stycznia 1919 r. w Trzciance urodziła się Pani Czesława Sarnacka, która w tym roku obchodzi 104. urodziny.
W dniu urodzin Jubilatkę odwiedzili przedstawiciele władz gminnych: wójt- Wiesław Przybylski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego- Iwona Bralewska, składając życzenia zdrowia i 200 lat życia.

Jubilatka mieszka w domu rodzinnym z córką. Otoczona opieką pełną miłości i życzliwości, wiedzie spokojne życie. Nadal jest duszą towarzystwa i chętnie przyjęła dzisiejszych gości, opowiadając im wiele historii z przeszłości, zarówno tej bardziej osobistej, jak i dotyczącej losów całego kraju.
W piątek, 10 lutego br. Pani Apolonia Maciejewska z Brańszczyka świętowała setne urodziny. Z tej okazji Szanowną Jubilatkę odwiedzili: przedstawiciele Delegatury MUW w Ostrołęce oraz KRUS, wójt Wiesław Przybylski oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego- Iwona Bralewska. W imieniu własnym, władz samorządowych, pracowników urzędu i mieszkańców Gminy Brańszczyk złożył Pani Apolonii gratulacje i życzenia kolejnych lat w zdrowiu, spokoju i radości w gronie najbliższych. Pani Apolonia cieszy się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Na co dzień otoczona jest troskliwą opieką córki, syna i pozostałej bliskiej rodziny. Dziękując za życzenia zaprosiła wszystkich na tort i lampkę szampana.

/Info UG Brańszczyk/

538 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czeki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wręczone!

13 lutego 2023 r. Starosta Powiatu Wyszkowskiego Wojciech Kozon odebrał symboliczny czek potwierdzający pozyskane dofinansowanie na realizację inwestycji. W uroczystości...

Zamknij