ggg

Czeki z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg wręczone!

13 lutego 2023 r. Starosta Powiatu Wyszkowskiego Wojciech Kozon odebrał symboliczny czek potwierdzający pozyskane dofinansowanie na realizację inwestycji.

W uroczystości która odbyła się w siedzibie Delegatury Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Ostrołęcę wzięli udział Wicepremier Henryk Kowalczyk, Poseł Marek Zagórski, Senatora Robert Mamątow i Wicewojewoda Mazowiecki Sylwester Dąbrowski.
W spotkaniu uczestniczyły także inne samorządy z subregionu ostrołęckiego, których zadania zostały objęte dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2023 roku na podstawie naboru przeprowadzonego w lipcu 2022 r.

6 lutego 2023 r. Prezes Rady Ministrów zatwierdził listy zadań powiatowych objętych dofinansowaniem ze środków Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w 2023 roku!
Dzięki pozyskanemu dofinansowaniu uda nam się wybudować odcinek drogi powiatowej 1181W w Zabrodziu, o długości niemal 3 km, począwszy od skrzyżowania przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu aż do skrzyżowania z drogami gminnymi w Adelinie. Oznacza to, że przed nami jedna z największych i najbardziej kosztownych inwestycji drogowych w ostatnich latach, której całkowita deklarowana wartość to niemal 27 mln złotych.
/Info Starostwo Powiatowe
w Wyszkowie/

307 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Burmistrz Pułtuska podsumował działania samorządu za rok ubiegły i przedstawił plany na 2023 r.

16 lutego br., w sali kina „Narew” Miejskiego Centrum Kultury i Sztuki w Pułtusku, podczas spotkania z mieszkańcami, Burmistrz Wojciech...

Zamknij