ggg
ggg ggg

Życzymy zdrowia Burmistrzowi Łochowa i jego współpracownikom

W minionym tygodniu okazało się, że burmistrz Łochowa Robert Gołaszewski zachorował. Nikt na początku nie przypuszczał, że zostanie u niego stwierdzone zakażenie koronawirusem i po przebadaniu samorządowiec zostanie poinformowany o pozytywnym wyniku na obecność COVID-19.

27 października o godz. 16:35 burmistrz Robert Gołaszewski poinformował na facebooku: „Niestety test wskazał wynik pozytywny. Zgodnie z zaleceniem Sanepidu pozostaję w izolacji. W tym nietypowym czasie pozdrawiam wszystkich i życzę zdrowia. Uważajcie na siebie!”.
Trzeba wspomnieć, że niewielka grupka zwolenników aborcji, wyrażająca swoją negatywną postawę wobec Prawa i Sprawiedliwości, nie uszanowała chorego człowieka i na fb można znaleźć filmik z agresywnymi wrzaskami i okrzykami pod domem Burmistrza Łochowa.

Przed ostatnim wydaniem KURIERA W… poprosiliśmy o kilka słów na temat samopoczucia zmagającego się z koronawirusem Roberta Gołaszewskiego:
„Choruję już drugi tydzień. Test niestety dał wynik pozytywny. Zgodnie z zaleceniami Sanepidu pozostaję w izolacji domowej. W moim przypadku objawami były silne bóle mięśni i głowy, ogólna bezsilność i utrata węchu. Obecnie czuję się już lepiej i liczę, że pod koniec tygodnia wrócę do pracy. W podobnej sytuacji jest jeszcze kilku pracowników Urzędu między innymi moja zastępczyni Małgorzata Łotarska, którzy również mają pozytywny wynik na obecność COVID-19. Pomimo tych trudności Urząd cały czas pracuje, za co dziękuję moim pracownikom. W ubiegłym tygodniu ograniczyliśmy kontakt z interesantami do formy mailowej i telefonicznej. Dane Sanepidu pokazują, że liczba zarażeń na terenie naszej gminy każdego dnia rośnie. Proszę wszystkich o stosowanie się do obostrzeń, abyśmy maksymalnie ograniczyli rozprzestrzenianie się choroby, której przebieg w wielu przypadkach jest nieprzewidywalny.”
Wiele osób kierowało do burmistrza R. Gołaszewskiego życzenia szybkiego powrotu do zdrowia, dotyczy to również innych tj. zastępcy burmistrza Małgorzaty Łotarskiej oraz pracowników, którzy zachorowali lub są na kwarantannie.

Zdrowia Panie Burmistrzu!

/Janina Czerwińska/

421 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejny protest w Wyszkowie. Obrońcy wystraszyli protestujących?

Po raz drugi 28 października (w środę) na ulice Wyszkowa zwołali się na głośny i niecenzuralny protest z malowniczymi hasłami...

Zamknij