ggg

Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego 2019/2020

Szanowni Państwo
Dyrektorzy
Nauczyciele i Wychowawcy,
Pracownicy Administracji i Obsługi,
Drodzy Rodzice i Uczniowie

Kończy się rok szkolny 2019/2020, kolejny etap edukacji i wychowania młodego pokolenia, w którym dokonało się wiele zmian i cennych inicjatyw. Niewątpliwie jest to efekt twórczych działań i codziennej pracy całego środowiska szkolnego.
W ostatnich miesiącach wszyscy musieliśmy zmierzyć się z największym od dziesięcioleci globalnym kryzysem. Panująca na świecie pandemia COVID-19, dosłownie z dnia na dzień, zmieniła całą naszą rzeczywistość, w tym także edukację.
Wszyscy uczyliśmy się nowych form i metod pracy oraz współdziałania.
Koniec roku szkolnego jest okazją, by złożyć wszystkim podziękowania za rzetelną i sumienną pracę. Zaangażowaniem, determinacją i konsekwencją pokonaliśmy przeciwności i myślę, że z dumą możemy mówić, że ten rok szkolny kończy się pełnią satysfakcji z osiągniętych wyników.
Życzę miłego i bezpiecznego wypoczynku w czasie nadchodzących wakacji oraz ufam, że we wrześniu wszyscy spotkamy się pełni nowych sił i zapału do dalszej pracy.
z wyrazami szacunku

Wójt Gminy Wąsewo
Rafał Kowalczyk
Wąsewo, dnia 26 czerwca 2020 r.

689 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wsparcie usług opiekuńczych

25 maja 2020r. Burmistrz Tłuszcza Paweł Bednarczyk w obecności Wojewody Mazowieckiego Konstantego Radziwiłła podpisał umowę na przyznanie środków finansowych w...

Zamknij