ggg

Zmiany na tłuszczańskim stadionie

Wraz z końcem roku zakończono prace na stadionie miejskim, gdzie za kwotę 467 000 zł zmodernizowano trybuny, na których wymieniono 755 krzesełek, naprawiono balustrady oraz spękania konstrukcji i podestów.

Zmiany zaszły także w budynku, gdzie wykonano prace budowlane, sanitarne i elektryczne, m.in. poszerzono drzwi, wykonano instalację odgromową oraz dostosowano balustrady i podjazdy do potrzeb osób niepełnosprawnych. Powstał parking samochodowy, który pomieści ok. 20 pojazdów, co pozwoli zminimalizować trudności, które powstawały w rejonie obiektu.
Już wkrótce początek nowego sezonu piłkarskiego! Stadion czeka na piłkarzy, a trybuny na kibiców, którzy zagrzeją ich do gry. Wiemy, że czasem piłkarskie emocje biorą górę, ale prosimy o szanowanie obiektu, który po modernizacji prezentuje się imponująco. Prosimy o zwracanie uwagi w przypadku zauważenia aktów wandalizmu oraz zabieranie śmieci.
Idzie wiosna, więc w najbliższym czasie na terenie obiektu będą prowadzone jeszcze drobne prace porządkowe i modernizacyjne.

Zadanie pn. „Modernizacja obiektów stadionu miejskiego w Tłuszczu” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego kwotą 200 000,00 zł.

/Info UM w Tłuszczu/

254 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Taneczne Ferie z Powiatem Wołomińskim

W Zespole Szkół przy ul. Legionów 85 w Wołominie trwają „Taneczne ferie z Powiatem”, adresowane do młodzieży z terenu Powiatu...

Zamknij