ggg
ggg ggg

Złote i Diamentowe Gody w gminie Stoczek

„Nie wystarczy pokochać , trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie „ K. I. Gałczyński

11 grudnia 2016 roku na zaproszenie Mieczysława Wójcika – wójta gminy Stoczek do Urzędu Gminy w towarzystwie najbliższej rodziny przybyły 4 pary, które w tym roku obchodziły jubileusz małżeństwa.

 

dsc02948

 

Diamentowe Gody świętowali Państwo Stanisława i Zdzisław Sadolewscy z Miednika. Złote Gody Państwo Henryka i Stanisław Wujkowie ze Stoczka, Państwo Stanisława i Ryszard Kaniukowie ze Zgrzebich oraz Państwo Jadwiga i Wiesław Kądziela z Nowych Lipek.
Wójt gminy odznaczył każdego Jubilata przyznanym przez Prezydenta RP „Medalem za Długoletnie Pożycie Małżeńskie”. Każda para otrzymała również dyplom i bukiet kwiatów. Wójt Gminy w imieniu swoim jak również współpracowników życzył jubilatom 100 lat, oczywiście 100 lat w udanym małżeństwie. Do życzeń przyłączyli się ks. proboszcz – Zbigniew Grabowski, przewodniczący Rady Gminy wraz z wiceprzewodniczącą oraz rodzina.
Mimo oficjalnego charakteru uroczystości przebiegła ona w bardzo rodzinnej i miłej atmosferze. Nie zabrakło tradycyjnego „sto lat” przy lamce szampana i tortu.
Jubilatom raz jeszcze składamy serdeczne życzenia i mamy nadzieję, że w pogodzie ducha oraz zdrowiu dotrwają do kolejnej rocznicy.

 

Galeria Zdjęć

1 484 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wesprzyj Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Tłuszczańskiej!

W 2017 roku minie sto lat od ustanowienia gminy z siedzibą w Tłuszczu oraz pięćdziesiąt od podniesienia miejscowości do rangi...

Zamknij