ggg ggg ggg ggg

Zdarzenia drogowe w powiecie

W minionym tygodniu doszło trzech zdarzeń drogowych. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drodze.

Do  zdarzenia  doszło 21 czerwca na terenie gminy Wierzbno. Policjanci wstępnie ustalili, że 83 – letni kierujący fiatem  zjechał na lewy pas ruchu następnie  wjechał do rowu gdzie uderzył w mostek. W wyniku zdarzenia kierowca został przewieziony do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło w Węgrowie 23 czerwca.  Dyżurny węgrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku. Policjanci na miejscu wstępnie ustalili, że 50 – letni mężczyzna  wyprzedzając samochodu m-ki Suzuki nie upewnił się, że kierująca pojazdem  skręcała w lewo w wyniku czego doszło do zderzenia się pojazdów na lewym pasie ruchu.  33 letnia kierująca  suzuki oraz pasażer z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala

24 czerwca doszło do zdarzenia drogowego w gminie Liw. Funkcjonariusze wstępnie ustalili, że kierująca chevroletem z nieznanych przyczyn zjechała na pobocze a następnie  uderzyła w ogrodzenie posesji. Została przewieziona do szpitala.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego  o rozwagę i ostrożność na drodze. Szczególnie o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem.

post. Marta Lewandowska

1 622 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Policyjne działania „Trzeźwość w przewozie osób”

Policjanci węgrowskiej drogówki 26 czerwca będą prowadzić działania „Trzeźwość w przewozie osób" kontrolując trzeźwość kierowców. Sprawdzać będą stan trzeźwości kierujących...

Zamknij