ggg
ggg ggg

Zatrzymany za kradzież pieniędzy

Mężczyzna wykorzystując płytę meblową, którą się zasłonił przed kamerami wszedł do pomieszczeń biurowych i ukradł pieniądze swojemu pracodawcy. Podczas zatrzymania posiadał przy sobie środki odurzające. Za swój czyn odpowie przed sądem.

Węgrowscy kryminalni ustalili i zatrzymali mężczyznę, który ukradł pieniądze swojemu pracodawcy. 22-latek używając płyty meblowej do której dorobił uchwyt zasłaniał się przed kamerami monitoringu podczas wejścia do pomieszczeń służbowych. Doskonale wiedział, gdzie znajdują się pieniądze, ponieważ był pracownikiem firmy. Mężczyzna ukradł ponad 5 tyś zł., jednak nie długo się tym nacieszył, gdyż policjanci szybko go zatrzymali oraz odzyskali większą część pieniędzy. Ponadto podczas zatrzymania złodzieja funkcjonariusze znaleźli przy nim środki odurzające w postaci mefedronu. Usłyszał już zarzuty w tej sprawie teraz czeka go sprawa w sądzie.

/KPP Węgrów/

102 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Na wieczną służbę odszedł st. sierż. Kamil Dec

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 31 sierpnia 2021 r. po długiej i ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega, Przyjaciel st. sierż....

Zamknij