ggg ggg ggg

Zakupy z nagrodami (28.08.2012)

Z okazji niedawnego 20-lecia PHUP MIROL Ziółkowski w czterech sklepach firmy właściciele zaproponowali swoim klientom z Łochowa i okolic specjalny konkurs.

Na placu z fontanna, w samym sercu Łochowa przed nowo otwartym obiektem handlowym w sobotę 25 sierpnia zgromadził się pokaźny tłum klientów sklepów MIRPOL. W samo południe nastąpiło emocjonujące losowanie zwycięskich kuponów. W okresie od 13 czerwca do soboty 25 sierpnia każdy klient, który dokonał zakupów na kwotę nie mniejszą niż 100 zł i wypełnił specjalny kupon, mógł zostać szczęśliwym właścicielem 3 nagród głównych oraz 10 dodatkowych. W dniu losowania zebrano wszystkie kupony i w obecności powołanej do tego komisji składającej się z pracowników firmy oraz klientów przesypano do szklanego pojemnika, żeby jawnie i na oczach zgromadzonych widzów wylosować wygrane kupony. Za każdym razem inne dziecko z tłumu oblegającego stoisko loterii wyciągało kartę z jednym kuponem konkursowym. Oczywiście zdarzyło się Kilka razy losować ponownie, gdyż nie było właściciela kuponu, a jednym z wymogów loterii była jego osobista obecność. Ostatecznie nagrody sportowe wylosowało 10 osób: Zdzisław Skoczyński, Małgorzata Kowalczyk, Tomasz Bereza, Małgorzata Bielińska, Hanna Kwiecińska, Beata Tomczak, Aldona Porydzaj, Zbigniew Peć, Kazimierz Jankowski, Urszula Cygan.

Nagrodę główna – skuter wygrała Urszula Telak z Dąbrowy.
II nagrodę – rower otrzymała Katarzyna Wikieł z Łochowa, a III nagrodę – leżak wypoczynkowy Teresa Marszał z Łochowa.


Całość imprezy i losowania przeprowadził Tomek Gródkowski i trzeba podkreślić, że bardzo ciekawie i dynamicznie, wciągając do zabawy widzów, zarówno tych małych jak i starszych. Uczestnicy oraz osoby odpowiadające na dodatkowe pytania w mini konkursie otrzymywali drobne gadżety i upominki. Dla dzieci przygotowano również stoisko z malowaniem buziaków oraz z watą cukrową i popcornem. Gratulujemy zwycięzcom oraz właścicielom sklepów Państwu Ziółkowskim dobrego i atrakcyjnego pomysłu.    
/J.Cz./

Galeria zdjęć

2 929 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Pamięć o „Jerzykach” jest dla nas bardzo ważna… (28.08.2012)

Doroczne obchody w Puszczy Kamienieckiej w pobliżu wsi Jerzyska, gdzie w dniach 14 - 16 sierpnia 1944 r. na leśnej...

Zamknij