ggg ggg ggg

Zakończenie szkoły = radosne wakacje

W piątek 24 czerwca 2022 roku w salach i aulach szkół powiatu ostrowskiego odbyły się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022.

Ten dzień oczywiście był uroczysty i szczególny dla wielu uczniów. Wręczane zostały świadectwa i nagrody, medale i dyplomy, rozstawano się nostalgicznie ze szkołą w licznych programach artystycznych, nie było końca przemówieniom kadry pedagogicznej i pożegnań ze strony dyrekcji szkół i gości oraz młodzieży. Nie zabrakło życzeń i kwiatów. Wszyscy życzyli radosnych wakacji, napominali uczniów o zachowanie bezpieczeństwa i zdrowy powrót do szkoły. Niestety gazeta nie jest w stanie oddać atmosfery zakończenia roku, więc zapraszamy na mikro reportaż, m.in. ze szkół z terenu powiatu ostrowskiego: Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Starym Lubiejewie, Zespół Szkół nr 1 i ZS nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej i innych.
/oprac. KW, foto: szkoły/

854 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

W dniu 23 czerwca 2022 r. przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej w Andrzejewie zakończyły swoją edukację. Uroczyście pożegnano 6-latków, którzy od...

Zamknij