ggg ggg ggg ggg

Zabawa do rana bez lampki szampana (04.03.2014)

Tradycyjnie, na zakończenie karnawału, Wspólnota Domowego Kościoła przy parafii p.w. Świętej Rodziny w Wyszkowie organizuje bal bezalkoholowy.

Uczestników sobotniego balu co roku przybywa i impreza podobnie jak poprzednia, wymagała przestrzeni, czyli hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Geodetów (Polonez). 1 marca spotkało się około 500 osób. Przesłaniem siedemnastego już balu było i jest przekonanie, że do wspólnej, świetnej zabawy nie potrzeba alkoholu. Tę szczytną ideę niezmiennie popiera burmistrz Wyszkowa Grzegorz Nowosielski przyczyniając się do organizacji balu.

dscf0012
Otwarcia balu dokonała para z Domowego Kościoła Alina i Paweł Wojtaszkowie. Aby uroczyście i nietuzinkowo rozpocząć bal wszyscy uczestnicy odtańczyli poloneza z figurami. Pięknie udekorowana sala, stoły zastawione pysznościami oraz popularne, lubiane i znane standardy muzyczne gwarantowały świetną zabawę do białego rana.
/oprac. K.W.,
foto Wiesław Czerwiński/

Galeria zdjęć

1 630 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych (04.03.2014)

Wyszkowskie obchody w bieżącym roku odbyły się z podziałem na kilka uroczystości. 1 marca, w różnych godzinach kultywowało pamięć o...

Zamknij