ggg ggg ggg

Za nami Piknik rodzinny w Białymbłocie

W minioną niedzielę mieszkańcy Gminy Brańszczyk oraz zaproszeni goście wzięli udział w Pikniku Rodzinnym w Kąciku Rekreacyjnym w Białymbłocie.

 

Piknik otworzył wójt Gminy Brańszczyk – Wiesław Przybylski, który życzył obecnym gościom dobrej zabawy. Popołudnie upłynęło nam w rodzinnej atmosferze. Około godziny 17:00 na scenie pojawili się aktorzy, którzy rozbawili najmłodszych. Aktorzy Wojciech Kobiałko i Monika Lecińska wcielili się w rolę Jasia i Małgosi z Zaczarowanego Lasu. Dodatkowymi atrakcjami były animacje dla dzieci, malowanie buziek, warkoczyki oraz dmuchana zjeżdżalnia, która cieszyła się największym zainteresowaniem najmłodszych. Od godziny 19:00 wieczorną potańcówkę poprowadził zespół TWIST. Wszystkim dziękujemy za przybycie. Organizatorami byli Gmina Brańszczyk, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej oraz Inicjatywa Stowarzyszenie Białebłota.

/GCKSiT w Brańszczyku/

657 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Rodzinny Rajd Rowerowy

Kilkudziesięciu uczestników wzięło udział w Rodzinnym Rajdzie Rowerowym zorganizowanym przez Stowarzyszenie „Aktywni”. Blisko 30 km trasa prowadziła najciekawszymi i unikatowymi...

Zamknij