ggg
ggg ggg

Wykonawca rozbudowy Szpitala powiatowego w Wołominie wybrany

W dniu 28 października br. Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie ogłosił wyniki przetargu na rozbudowę powiatowej placówki. Oferty złożyło trzech wykonawców, a najkorzystniejsza firmy WARBUD S.A. opiewała na kwotę 50,8 mln złotych.

– To niezwykle ważna i długo wyczekiwana inwestycja dla mieszkańców naszego powiatu, których z każdym rokiem przybywa. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w ten niezwykle wymagający proces inwestycyjny: Zarządowi i Radzie Powiatu Wołomińskiego, dyrekcji i pracownikom szpitala, inwestorowi zastępczemu, pracownikom Wydziału Ochrony Zdrowia oraz służbom finansowym Starostwa – powiedział Starosta Adam Lubiak.
Rozbudowa szpitala o dwa nowe budynki to nie jedyna inwestycja prowadzona przez Powiat Wołomiński na terenie placówki. We wtorek 3 listopada do użytkowania oddany został wyremontowany za kwotę 1,6 mln złotych oddział ratunkowy (SOR), który ma do dyspozycji trzy gabinety lekarskie, gabinet zabiegowy oraz pomieszczenie do tzw. triażu pacjentów. Jednym z najważniejszych elementów nowej aranżacji przestrzeni jest również przestronna poczekalnia, która pomieści kilkudziesięciu pacjentów. W połowie sierpnia oddany do użytkowania po modernizacji został natomiast oddział chirurgiczny, a w trakcie realizacji Oddział Neurologii.

/Starostwo Powiatowe
w Wołominie/

610 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Cyfryzacja ARiMR – APLIKACJA MOBILNA

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa uruchomiła aplikację na smartfony, będącą platformą do wzajemnych kontaktów ARiMR i rolników. To kolejne cyfrowe...

Zamknij