ggg ggg ggg

Wspaniały Koncert Patriotyczny w Ząbkach!

W ubiegłą sobotę, 9 września na Stadionie Miejskim w Ząbkach, odbył się wyjątkowy Koncert Patriotyczny w wykonaniu utalentowanej młodzieży z ząbkowskich szkół!

Młodych artystów oraz wszystkich uczestników wydarzenia powitała serdecznie Burmistrz Miasta Ząbki Małgorzata Zyśk wraz z byłym, wieloletnim Burmistrzem Robertem Perkowskim.
Imprezę poprowadził Mirosław Sobiecki.
Podczas koncertu dzieci z ząbkowskich szkół zaprezentowały wybrane piosenki i etiudy z patriotycznego repertuaru. Trzeba powiedzieć, że nasza młodzież przygotowała się fenomenalnie!
Zarówno popularne, jak i te mniej znane utwory w wykonaniu najmłodszego pokolenia patriotów z Ząbek dostarczyły publiczności wielu wzruszeń, a rodziców i opiekunów młodych artystów napełniły dumą.
– Jak co roku wszystko wyszło wspaniale! Widowisko patriotyczne, występy dzieci i młodzieży na wielkiej scenie w plenerze. Dziękuję bardzo dyrektorom, nauczycielom, rodzicom za obecność i nade wszystko uczniom za piękne zaprezentowanie swoich talentów. To było cudowne przeżycie, ciepła i rodzinna atmosfera – podkreśliła Burmistrz Małgorzata Zyśk.
W trakcie wydarzenia uczestnicy zostali poczęstowani przekąskami, a całość sfotografował Bogdan Śladowski, który uwiecznił nie tylko artystów występujących na scenie, ale także ząbkowskie rodziny i grupy znajomych.
Podziękowania dla Fundacji WZRASTAJ Edukacja Kultura Sport, która zainicjowała wydarzenie. Impreza odbyła się dzięki PKP S.A., Fundacji KGHM oraz Fundacji PGNIG.
Dziękujemy za udział i zapraszamy za rok!

/opr. KW; źródło: ML – UM Ząbki;
foto: B. Śladowski/

330 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Marszałek Adam Struzik w Kobyłce podpisał umowy z jednostkami OSP z terenu Powiatów: Wołomińskiego, Legionowskiego i Otwockiego

W piątek, 1 września w Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce, w obecności Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika i Poseł Bożeny...

Zamknij