ggg ggg ggg ggg

Wójt Gminy Dąbrówka Radosław Korzeniewski – nowym wiceprzewodniczącym Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego

We wtorek 20 stycznia odbyło się pierwsze posiedzenie Zarządu Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego, podczas którego wyłoniono nowe władze związku.

Mieszkańcy Dąbrówki zapewne przyjmą tę wiadomość z satysfakcją. W nowej kadencji najbliższa ich sercu gmina zyskała w Związku Gmin Zalewu Zegrzyńskiego przedstawiciela w wysokiej randze. Funkcję wiceprzewodniczącego będzie piastował wójt Radosław Korzeniewski.
Podczas rozmów zaproponowano, abym to ja został kandydatem na to stanowisko. Muszę przyznać, że przyjąłem tę propozycję z uznaniem. Cieszę się niezmiernie, że koledzy z zarządu obdarzyli mnie tak dużym zaufaniem. Dziękuję i zapewniam, że zrobię wszystko, aby go nie zawieść – mówi nam wójt Radosław Korzeniewski. Gospodarz gminy Dąbrówka podkreśla przy tym, jak ważna jest dla niego funkcja wiceprzewodniczącego ZGZZ.

1
– Jako jeden z priorytetów sprawowania funkcji wójta uznałem promocję Gminy Dąbrówka na zewnątrz. Uważam, że jako wiceprzewodniczący ZGZZ będę miał o wiele łatwiejsze zadanie.
Zasiadanie w prezydium ZGZZ stwarza możliwość nie tylko szeroko pojętej promocji Gminy Dąbrówka na zewnątrz, ale również umożliwia nam pełniejsze uczestniczenie w organizacji wielu przedsięwzięć, które będą wspierały pozytywne działania na rzecz całego regionu Zalewu Zegrzyńskiego. Pamiętajmy, że z potencjału tego obszaru każdego roku korzystają tysiące mieszkańców województwa mazowieckiego i nie tylko. To doskonała okazja do upowszechnienia wizerunku Dąbrówki, jako gminy przyjaznej inwestorom i nowym mieszkańcom – mówi z pełnym przekonaniem wójt Radosław Korzeniewski, któremu gratulujemy i kibicujemy w realizacji tak ambitnych celów.
/R.L./

5 336 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
GORĄCA ATMOSFERA na sesji budżetowej

Blisko 6 godzin trwała sesja Rady Miejskiej w Pułtusku, podczas której przyjęta została Wieloletnia Prognoza Finansowa na lata 2015-2027 oraz...

Zamknij