ggg ggg ggg

Wójt Dąbrówki wraz z Burmistrzem Radzymina przekazali policjantom czwarty w tej kadencji nowoczesny radiowóz!

W ubiegły czwartek, 8 lutego w obecności burmistrza Radzymina Krzysztofa Chacińskiego oraz wójta Dąbrówki Radosława Korzeniewskiego, odbyło się uroczyste przekazanie funkcjonariuszom z radzymińskiego komisariatu kolejnego radiowozu, zakupionego przez obie gminy.

To już czwarty w tej kadencji samochód, który trafia do policyjnej służby dzięki współpracy władz samorządowych Radzymina i Dąbrówki.
Tym razem, funkcjonariusze otrzymali nowoczesne, oznakowane auto marki Opel Mokka, czyli kompaktowego SUV-a z napędem 4×4, umożliwiającego policjantom poruszanie się m.in. w trudniejszych rejonach obydwu gmin.
W krótkiej uroczystości, która odbyła się na dziedzińcu radzymińskiego magistratu, obok włodarzy Radzymina i Dąbrówki udział wzięli także: przewodniczący Rady Miejskiej w Radzyminie Krzysztof Dobrzyniecki, Komendant Powiatowy Policji w Wołominie podinsp. dr Marek Ujazda, I Zastępca Komendanta Komendy Powiatowej Policji w Wołominie mł. insp. Leszek Czaplicki, Komendant Komisariatu w Radzyminie nadkom. Rafał Trzaskoma, Zastępca Komendanta Komisariatu w Radzyminie podinsp. Krzysztof Szczudło, a także funkcjonariusze Policji i przedstawiciele Urzędów Gmin w Dąbrówce i Radzyminie.
Wraz z przekazaniem kluczyków do auta nastąpiła ceremonia poświęcenia nowego radiowozu, której dokonał ks. Łukasz Lach – wikariusz parafii p.w. Przemienienia Pańskiego przy Kolegiacie Radzymińskiej. /rl/

3 513 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Kolejna edycja wyborów Supertalentów Wyszkowa już za nami

VIII finał konkursu „Supertalent Wyszkowa”, w którym udział wzięło 32 wykonawców, po kilkugodzinnych zmaganiach, w ubiegłą niedzielę, 11 lutego, zakończył...

Zamknij