ggg ggg ggg

Wizyta Seniorów z Wołomina w Pałacu Prezydenckim

Na zaproszenie Pierwszej Damy RP Agaty Kornhauser-Dudy, seniorzy z Osiedlowego Klubu Seniora „Tramp” w Wołominie gościli w Pałacu Prezydenckim.

Delegacja seniorów z Powiatu Wołomińskiego złożyła wizytę Pierwszej Damie RP w poniedziałek, 6 marca.
Pani Prezydentowa miała już okazję spotkać się z niektórymi członkami Osiedlowego Klubu „Tramp”, podczas ubiegłorocznej wizyty w Powiatowym Centrum Kultury Fabryczka, podczas którego zaprosiła seniorów do odwiedzenia Pałacu Prezydenckiego.
Wizyta wołomińskiej delegacji doszła do skutku w ubiegły poniedziałek. Seniorzy mieli okazję zwiedzić wspólnie z Pierwszą Damą, najsłynniejsze sale w Pałacu oraz wspólnie wypić herbatę i porozmawiać. Były także prezenty, wspólne zdjęcia i dużo uśmiechu.
– Cieszę się, że mogłem pomóc w organizacji wycieczki dla Seniorów – powiedział Starosta Adam Lubiak podkreślając, że z ramienia Powiatu akcję koordynowała i wspólnie z Seniorami odwiedziła Pałac p. Hanna Skrzypczak, Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury.
– Dziękuję Pani Naczelnik za zaangażowanie. Jak również serdecznie dziękuję Pierwszej Damie RP za zaproszenie naszych Seniorów, wspaniałą gościnę i poświęcony czas.

/źródło: Powiat Wołomiński,
foto G. Jakubowski/KPRP/

437 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Słupnie oddała hołd Patronce Szkoły

Piątek, 10 marca 2023 r. był dla społeczności Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej – Szczepankowskiej w Słupnie (Gm....

Zamknij