ggg ggg ggg

Wielkanocne spotkanie samorządowców Prawa i Sprawiedliwości powiatu ostrowskiego

21 marca 2013 r. w Broku, w gościnnym Zajeździe KORMORAN, odbyło się doroczne spotkanie środowisk i sympatyków Prawa i Sprawiedliwości. Nad przebiegiem czuwał wicestarosta Jerzy Bauer i to on serdecznie i z imienia oraz nazwiska przywitał i przedstawił uczestników.

Podczas tradycyjnego już składania sobie życzeń udział wzięli m.in.: Beata Herman – przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Miasta Ostrów Maz., Urszula Wołosiewicz – członek Zarządu Rady Powiatu, Zbigniew Krych – wiceprzewodniczący Rady Miasta Ostrów Maz., Krzysztof Guziewski – przewodniczący NSZZ  „Solidarności” okręgu Ostrów Maz., Mirosław Gromek oraz Krzysztof Laska – radni Rady Miasta Ostrów Maz., były przewodniczący Rady Jerzy Mincewicz, radni gminy Nur i wiele innych osób. Gościem specjalnym i szczególnie witanym był burmistrz Halinowa – Adam Ciszkowski. Od wymienionych powyżej samorządowców zebrani usłyszeli informacje na temat pracy samorządu powiatu, Ostrowi Maz., miejscowości na terenie powiatu ostrowskiego. Swoimi przemyśleniami i doświadczeniami w pracy podzielił się burmistrz Halinowa. Jedną z bardziej bulwersujących relacji złożyła radna Beata Herman, której burmistrz Ostrowi Maz. Władysław Krzyżanowski nie pozwolił uczestniczyć w spotkaniu rodziców z dyrekcją szkoły SP nr 3. Została zaproszona do udziału przez rodziców, a zmuszona do opuszczenia (wraz z przybyłymi mediami lokalnymi) przez burmistrza. Kilka słów na temat pracy w samorządzie powiedział zaproszony na spotkanie radny Krzysztof Laska. Do wspierania i korzystania z oferty teatralnej zapraszał kierownik sceny „Kotłownia” w Ostrowi Maz. Jerzy Bauer przedstawił 5 nowy numer „Zapisków Ostrowskich” miesięcznika wydawanego przez środowisko PiS i zachęcał do przekazywania wiadomości oraz gazetki innym osobom ze swoich środowisk.

Wszyscy mówcy składali wielkanocne życzenia i wyrażali nadzieję na satysfakcjonującą współpracę w przyszłości. Następnie zaproszono obecnych do wielkanocnego stołu, podzielania się jajkiem oraz degustacji świątecznych potraw.

Spotkanie przebiegało w bardzo sympatycznej i przyjacielskiej atmosferze dzięki prowadzącemu i gospodarzowi – wicestaroście Jerzemu Bauerowi. Było również niezwykle istotne z względu na poruszane przez uczestników tematy.

/Janina Czerwińska/

Galeria zdjęć

2 296 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Kim jesteś?”

"Kim jesteś?" - nowy spektakl Wyszkowskiego Teatru Tańca w dn. 23.03.2013 r. na scenie WOK „Hutnik” Galeria zdjęć    

Zamknij