ggg ggg

Wielka loteria w Wieliszewie! Rozlicz PIT w gminie i wygraj samochód!!!

Miło nam poinformować, że ruszyła 3. edycja wielkiej loterii „Rozlicz PIT w Gminie Wieliszewie. Wygraj samochód”. Tym razem nagrodą główną jest samochód marki Citroen C3.

Rozliczając PIT za 2017 możesz wskazać Gminę Wieliszew, jako miejsce zamieszkania i tym samym wesprzeć budowę dróg, chodników, ścieżek rowerowych, transport publiczny, kulturę, ochronę zdrowia, edukację, żłobki, przedszkola, szkoły, opiekę społeczną, ochronę zabytków, fundusz sołecki, zieleń i rekreację oraz bezpieczeństwo. Dodatkowo możesz wziąć udział w loterii i wygrać cenne nagrody!

DLA KOGO:
Loteria skierowana jest do wszystkich mieszkańców Gminy Wieliszew, którzy rozliczą deklarację podatkową PIT za 2017 rok w Urzędzie Skarbowym w Legionowie. Zarówno tych, którzy rozliczają się w Gminie Wieliszew od lat oraz tych, którzy zrobią to po raz pierwszy.
Aby rozliczyć PIT w Gminie Wieliszew, nie trzeba być tu zameldowanym wystarczy, że mieszka się w Gminie Wieliszew i w swoim zeznaniu podatkowym wpisze się swój adres zamieszkania.

CZAS TRWANIA:
Loteria będzie trwała od 1 lutego i do 8 maja 2018 roku.
Losowanie nagród nastąpi w trakcie Święta Gminy Wieliszew, 2 czerwca 2018r.

ZGŁOSZENIA i INFORMACJE:
Aby wysłać zgłoszenie udziału w loterii należy wypełnić kupon zgłoszeniowy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej lub wrzucając kupon w formie papierowej do urny loteryjnej zlokalizowanej w Urzędzie Gminy Wieliszew, w Referacie Informacji i Promocji, pok. nr 6 (parter).
Regulamin loterii oraz formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej: http://rozliczpitwwieliszewie.pl/

PAMIĘTAJ: Dla celów podatkowych (PIT) liczy się miejsce zamieszkania. Zameldowanie nie ma znaczenia.

1 604 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Burzliwe spotkanie w Łochowie, czyli który wariant obwodnicy lepszy?

9 lutego br. w sali konferencyjnej Dworca Kolejowego w Łochowie odbyło się spotkanie mieszkańców z przedstawicielami Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych...

Zamknij