ggg
ggg

Wieliszew Heron Team

To był bardzo udany i intensywny rok w wykonaniu biegaczy i kolarzy z ekipy Wieliszew Heron Team. Sukcesów i wartościowych startów było co niemiara, iż  nie sposób wymienić wszystkich. Po ciężkim, mozolnym i wyczerpującym sezonie nadszedł czas na odrobinę świętowania.

 

img_6602

 

W piątek, 25 listopada w Wieliszewie odbyła się uroczysta gala, która była podsumowaniem prezentującym sportowy bilans zawodników z drużyny Wieliszew Heron Team. Głównym konferansjerem i prelegentem ukazującym tegoroczny biegowy dorobek był Paweł Witkowski. Prezentacja dokonań kolarskich była prowadzona przez Dominikę Korajczyk. Wśród biegaczy wyróżnieni zostali za wyniki oraz dokonania sportowe: Hubert Gronowski, Natalia Piasta-Serafin, rodzina Głowackich (Andrzej, Aleksandra, Mateusz) oraz Sławomir Salwin.
Serwis trenerbiegania.pl dodatkowo wyróżnił za osiągnięcia sportowe Małgosię Szadurę oraz Kingę Redę i ufundował zawodniczkom pamiątkowe książki. Wśród wyróżnionych kolarzy była między innymi rodzina Sienkiewiczów (Artur, Sebastian, Zbigniew) oraz Andrzej Gramman, Małgorzata Knapczyk i Radosław Czekirda.
Po zakończonej prezentacji wielka wieliszewska sportowa rodzina uczciła mijający rok symboliczną lampką szampana oraz pysznym tortem. W kuluarach widowiskowej sali prowadzone były intensywne rozmowy oraz wesołe i żartobliwe dyskusje. Po części oficjalnej część zawodników przeniosła się do OSP Skrzeszew, gdzie była zorganizowana wieczorna pogawędka z muzyką w tle. Na parkiecie brylował Sebastian Jankowski, który zamienił się w śpiewającego solistę, który bawił tancerzy i wyjątkowo radośnie umilał czas
Info UG/ opr rc

1 488 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Wolność czy zniewolenie – paradoksy XXI wieku” tematem X Sesji Popularnonaukowej w Radzyminie

Sesje popularnonaukowe wpisały się już w tradycję Liceum im. C. K. Norwida w Radzyminie. Od lat organizatorom przyświeca idea łączenia...

Zamknij