ggg
ggg ggg

Trzy osoby w szpitalu, w tym 4-letnie dziecko. Groźny wypadek w Somiance

Policjanci szczegółowo wyjaśniają przebieg wypadku drogowego do którego doszło na krajowej 62. Mieszkanka gminy Somianka nie udzielił pierwszeństwa przejazdu fordowi jadącemu w stronę Wyszkowa. Do szpitala zostały przewiezione 3 osoby, w tym 4-letnie dziecko. Funkcjonariusze zatrzymali 22-latce prawo jazdy, które posiadała niecałe 2 miesiące.

Do groźnego wypadku drogowego doszło wczoraj o godzinie 19.00 na drodze krajowej nr 62 w miejscowości Somianka. Ze wstępnych ustaleń policjantów ruchu drogowego wynika, że młoda mieszkanka gminy Somianka, kierując oplem chciała wykonać manewr skrętu w lewo i nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu jadącemu w stronę Wyszkowa fordowi. Po zderzeniu pojazdów, samochody wpadły do przydrożnego rowu, a ford  dodatkowo uderzył w drzewo. W obydwu pojazdach podróżowało  w sumie 7 osób. Troje podróżujących zostało przewiezionych do szpitala, w tym 4-letnie dziecko z Białegostoku. Kierowcy samochodów byli trzeźwi. Z uwagi na stworzenie poważnego zagrożenia w ruchu drogowym, 22-letniej kierującej oplem policjanci zatrzymali prawo jazdy.
 

Pamiętajmy, planując wykonać jakikolwiek manewr na drodze powinniśmy być pewni,  że jest on bezpieczny dla wszystkich uczestników ruchu. Chwila nieuwagi i rozkojarzenia może doprowadzić do tragicznego w skutkach wypadku drogowego.

kom. Damian Wroczyński, KPP Wyszków

263 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Uczestnicy zdarzenia stracili uprawnienia – jeden za spowodowanie kolizji, drugi za alkohol

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło w piątek . Rażące zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym spowodował 34 letni mieszkaniec Pułtuska. Jego...

Zamknij