ggg ggg ggg ggg

Trwa remont nawierzchni sportowej w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej

W dniu 4 września 2020 roku Wójt Gminy Małkinia Górna Pani Bożena Kordek podpisała umowę na remont nawierzchni sportowej w sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Fryderyka Chopina w Małkini Górnej.

Wartość zadania to 205 010,36 zł brutto. Na realizację ww. zadania Urząd Gminy pozyskał środki zewnętrzne z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w ramach Mazowieckiego Instrumentu Wsparcia Infrastruktury Sportowej MAZOWSZE 2020 w wysokości 100 000,00 złotych.
Wykonawcą zadania wyłonionym w drodze przetargu została firma Usług Remontowo – Budowlanych „ROMARK” reprezentowana przez Pana Marka Rochmińskiego.
Podczas prac remontowych na etapie rozbiórkowym okazało się, że część posadzki została wadliwie ułożona już na samym początku przy wykańczaniu nowo wybudowanej sali i klepka nie będzie mogła być wykorzystana do ponownego wbudowania przy obecnym remoncie. Pierwotnie zakładano, że posadzkę po rozbiórce i oczyszczeniu uda się ponownie ułożyć, co dałoby szansę zrealizowani inwestycji w założonej kwocie.
Remontowana nawierzchnia sali gimnastycznej to powierzchnia blisko 1230,00 m2, która po zalaniu wodą opadową przejdzie całkowity demontaż. Nowa nawierzchnia po ułożeniu będzie spełniała najwyższe standardy.
Planowany termin zakończenia inwestycji to 28 października 2020 roku.
/Gmina Małkinia Górna/

697 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wiceminister Jarosław Sellin z wizytą w Ostrowi Mazowieckiej

Wiceminister Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu Jarosław Sellin gościł wczoraj w Ostrowi Mazowieckiej. Odwiedził m. in. Starą Elektrownię, która jest...

Zamknij