ggg

Taneczna gala w Wyszkowie (08.11.2011)

Weekend 29 i 30 listopada w Wyszkowie przebiegał mieszkańcom na przygotowaniach do 1 listopada, ale także… tanecznie. Ponad 300 par tanecznych z całej polski zjechało do Wyszkowa, aby walczyć o Puchar y i punktowane miejsca.
Impreza tradycyjnie organizowana pod patronatem burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, a jej organizatorami byli Szkoła Tańca „Image” i Polskie Towarzystwo Taneczne odbyła się 29 i 30 listopada w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Polonezie. Pary walczyły o Puchar Burmistrza Wyszkowa, Puchar Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Grand Prix w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich.  Medale i puchary zwycięzcom wręczał Paweł de Pourbaix, prezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Hanna Dzubiel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie, z której gościnności przez wiele lat korzystali organizatorzy. Sobotnią galę prowadziła jurorka „Tańca z gwiazdami” Ivona Pavlovic wraz z kierownikiem Szkoły Tańca „Image” Marcinem Politowskim. Trzeba przyznać, że udało się jej zachęcić do tańca także burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego. Spośród wielu par chcemy zaznaczyć, że swoje umiejętności pokazali młodzi wykonawcy reprezentujący BRAWURĘ z Kobyłki oraz EMKa z Legionowo. Nasze gratulacje. Niestety, grup i tancerzy było tak wielu, że nie jesteśmy w stanie zamieścić wyników poszczególnych eliminacji.
/K.W./

Weekend 29 i 30 listopada w Wyszkowie przebiegał mieszkańcom na przygotowaniach do 1 listopada, ale także… tanecznie. Ponad 300 par tanecznych z całej polski zjechało do Wyszkowa, aby walczyć o Puchar y i punktowane miejsca.
Impreza tradycyjnie organizowana pod patronatem burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, a jej organizatorami byli Szkoła Tańca „Image” i Polskie Towarzystwo Taneczne odbyła się 29 i 30 listopada w hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na Polonezie. Pary walczyły o Puchar Burmistrza Wyszkowa, Puchar Okręgu Mazowieckiego Polskiego Towarzystwa Tanecznego, Grand Prix w Tańcach Standardowych i Latynoamerykańskich.  Medale i puchary zwycięzcom wręczał Paweł de Pourbaix, prezes Polskiego Towarzystwa Tanecznego oraz Hanna Dzubiel, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Wyszkowie, z której gościnności przez wiele lat korzystali organizatorzy. Sobotnią galę prowadziła jurorka „Tańca z gwiazdami” Ivona Pavlovic wraz z kierownikiem Szkoły Tańca „Image” Marcinem Politowskim. Trzeba przyznać, że udało się jej zachęcić do tańca także burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego. Spośród wielu par chcemy zaznaczyć, że swoje umiejętności pokazali młodzi wykonawcy reprezentujący BRAWURĘ z Kobyłki oraz EMKa z Legionowo. Nasze gratulacje. Niestety, grup i tancerzy było tak wielu, że nie jesteśmy w stanie zamieścić wyników poszczególnych eliminacji.                                                                                                     /K.W./

2 962 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Camper Wyszków – KS AZS UWM Olsztyn II 3:0 (wideo)

  Galeria zdjęć      

Zamknij