ggg
ggg

Święto Gminy Wieliszew

To był bardzo udany dzień – 2 czerwca 2018 r. gmina Wieliszew miała swoje święto. Tegoroczna uroczystość nawiązywała do 100-lecia polskiego sportu i 100-lecia Niepodległości.

Tuż po godzinie 14.00 w sobotę rozpoczęto świętowanie przemarszem Parady Talentów na teren boiska przy hali sportowej. Odbyła się część oficjalna, czyli powitanie gości, przemówienia, rozdanie nagród w konkursie „Segregujesz-Zyskujesz”. Następnie na scenie zagościły utalentowane dzieci i młodzież z prezentacjami: szkół, sekcji wokalnej i muzycznej OK., zespołu tanecznego Happy Dance, Studia Tańca „Clou”, Alexia Dance Studio oraz ZTL „Promyki”. Na najmłodszych czekały atrakcje w Miasteczku Rodzinnym, a w nim strefy tematyczne z atrakcjami rodzinnymi, dmuchańce, malowanie twarzy, gry i zabawy z nagrodami, wielkie bańki, MEGA GRY i wiele innych niespodzianek.
Wieczorem nastąpił wyczekiwany finał loterii „Rozlicz PIT w Gminie Wieliszew. Wygraj samochód”. W 2018 r. samochód Citroen C3 wylosował Pan Tomasz z ul. Warszawskiej, a kolejne osoby ucieszyły inne nagrody tj. telewizor, tablet, voucher na meble, aparat fotograficzny. Później ogłoszono wyróżnionych w konkursie Parady Talentów, a nagrody wraz z gratulacjami wręczył wójt gminy Wieliszew Paweł Kownacki. Koncert Dawida Kwiatkowskiego zgromadził liczne rzesze miłośników młodego wokalisty, a przez cały czas trwania koncertu fanki śpiewały do wtóru wraz ze swoim idolem. Oklaskiwano również kolejną gwiazdę – Anię Wyszkoni.
Sobotnie świętowanie zakończono pokazem sztucznych ogni.

/oprac. J.Cz./

6 364 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Niech ta pamięć będzie lekcją dla następnych pokoleń”

W maju 2018 r. przywołaliśmy pamięć maja 1943 r. czasu obławy i egzekucji na pasażerach pociągu - zamordowanych przez Niemców,...

Zamknij