ggg ggg ggg

Sukces w Szkole Policealnej TWP

Nasz tegoroczny wielki sukces na egzaminie potwierdzającym kwalifikacje zawodowe w zawodzie technik rachunkowości oraz  technik  administracji .

 

fot1

 

W czerwcu 2017r. – 29 słuchaczy Szkoły Policealnej TWP przystąpiło do egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w zawodzie.
W 100% zdali ( uzyskali ponad 75%), a dwie słuchaczki na 100 % co potwierdza OKE. Jesteśmy dumni z naszych nauczycieli i słuchaczy.
Do szkoły policealnej przyjmujemy bez matury.
W marcu 2017 r. po raz 12 nagrodzono Oddział Regionalny TWP w Wyszkowie certyfikatem „Gwarancja najwyższej jakości”. Mamy 17 letnie doświadczenie w pracy edukacyjnej z dorosłymi. Zatrudniamy profesjonalną, wykwalifikowaną, sprawdzoną i kompetentną kadrę pedagogiczną. Nasi dorośli słuchacze mogą bezstresowo, w miłej przyjaznej atmosferze, uzupełniać swoje wykształcenie, korzystać z kursów przygotowujących do egzaminów zewnętrznych. Zapewniamy bezpłatne podręczniki i szkolną bibliotekę. Ważne również jest to, że rekrutacja do naszych szkół dla dorosłych prowadzona jest dwa razy w roku. (wrzesień i luty). Osoby które przerwały naukę w szkołach mogą być włączone do naszego LO ponieważ mamy wszystkie semestry. Jesteśmy organizacją pożytku publicznego, pomagamy chorym i potrzebującym słuchaczom, absolwentom i nauczycielom.
Obecnie zapraszamy na kurs opiekuna osób starszych z językiem niemieckim, z gwarancją zatrudnienia.
Uznając wiedzę za najlepszą inwestycję w człowieka, serdecznie zachęcam do korzystania z naszych usług.

Dyrektor OR TWP
mgr Zofia Marciniak

1 108 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
„Szanujmy ten chleb i szanujmy wszystkich tych, dzięki którym go mamy”

Niedziela 20 sierpnia 2017 r. nie rozpieszczała uczestników dorocznych dożynek gminno - powiatowych. Deszcz nie przeszkodził zjechać do Długosiodła delegacjom dożynkowym...

Zamknij