ggg ggg

Studniówki 2023 maturzystów ZSE w Wołominie i ZS w Zielonce

Ostatni weekend stycznia upłynął pod znakiem balów studniówkowych w szkołach ponadpodstawowych, prowadzonych przez Powiat Wołomiński. Na sto dni przed maturą huczne świętowanie stało się udziałem uczniów najstarszych klas ZSE w Wołominie i ZS w Zielonce.

Olśniewające kreacje, eleganckie garnitury, wspaniałe bale – tak w ubiegły weekend prezentowali się uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie oraz Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce.
Studniówka to wspaniały bal i zabawa do białego rana, która pozwala na chwilę zapomnieć o egzaminach i stresie, jaki nam towarzyszy podczas egzaminu dojrzałości.
W tych niezapomnianych chwilach, tegorocznym maturzystom z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Wołominie oraz z Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce, towarzyszyła Naczelnik Wydziału Edukacji i Kultury Starostwa Powiatowego w Wołominie Hanna Skrzypczak.
Pani Naczelnik w imieniu Starosty Wołomińskiego Adama Lubiaka życzyła uczniom nie tylko udanej zabawy, ale też powodzenia na egzaminie dojrzałości.
(Życzenia były serdeczne i szczere. Można powiedzieć, że pierwsza ich część już się spełniła, bowiem w obydwu przypadkach szalona, studniówkowa zabawa trwała do białego rana! 🙂
/opr. KW; źródło: Powiat Wołomiński/

577 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Czyste Powietrze w liczbach

Dzięki programowi Czyste Powietrze mieszkańcy gminy mogą otrzymać wsparcie finansowe na ocieplenie ścian, stropu, podłogi, wymianę okien, drzwi, bramy garażowej,...

Zamknij