ggg ggg ggg

Strefa kibica w Centrum Dialogu Kultur

W wirydarzu Centrum Dialogu Kultur w Węgrowie powstała specjalna strefa kibica, w której Premier RP Mateusz Morawiecki razem z młodzikami Akademii Czarnych Węgrów oglądał mecz Polska – Meksyk.
W strefie kibica biało-czerwonych dopingowali również Senator RP Maria Koc, Poseł na Sejm RP Maciej Górski oraz Starosta Węgrowski Ewa Besztak.

Kancelaria Prezesa Rady Ministrów przygotowała dla młodych kibiców szereg atrakcji i prezentów m.in.: piłki do gry, szaliki, malowanie twarzy, maszynę do popcornu, sokorower, piłkarzyki, stanowisko do gry na playstation oraz przekąski kibica wraz z napojami.
Piłkarska reprezentacja Polski rozpoczęła fazę grupową katarskiego mundialu od bezbramkowego remisu. Podopieczni Czesława Michniewicza rozegrają w Katarze jeszcze co najmniej dwa mecze. 26 listopada zmierzą się z Arabią Saudyjską, która w pierwszej kolejce sensacyjnie pokonała 2:1 Argentynę, a na zakończenie fazy grupowej Polacy zagrają 30 listopada właśnie z Argentyną.
/Info Starostwo Powiatowe w Węgrowie; foto: gov.pl/premier, wegrow.cdk, Mariusz Witkowski;

147 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Zakup przyczepy PRONAR

Gmina Andrzejewo zakupiła od firmy PRONAR przyczepę budowlaną (skorupową) – model T679/4M z tylnym wywrotem i tylną klapą rozwierną-wahliwą oraz...

Zamknij