ggg
ggg ggg

Starostwo przekazało nowe tablety dla uczniów ZS w Zielonce

W związku ze zdalnym nauczaniem, Powiat Wołomiński pozyskał dla Zespołu Szkół im. Prezydenta I. Mościckiego w Zielonce kolejne pakiety multimedialne z usługą mobilnego Internetu.

25 zestawów tabletów dla uczniów Zespołu Szkół im. Prezydenta Ignacego Mościckiego w Zielonce przekazali na ręce dyrektor szkoły, Anny Nowińskiej-Mróz, wicestarosta wołomiński Piotr Borczyński wraz z naczelnikiem Wydziału Edukacji i Kultury Hanną Skrzypczak.
W każdym z przekazanych pakietów multimedialnych znalazł się tablet wraz z etui, klawiaturą Bluetooth 3.0, rysikiem oraz co najistotniejsze, usługą mobilnego dostępu do sieci internetowej.
Pakiety zakupione zostały ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Jak poinformowało starostwo, za pomoc w realizacji programu wsparcia podziękowania należą się p. Robertowi Szydlikowi – Przewodniczącemu Komisji Edukacji, Sportu i Turystyki oraz p. Dorocie Skrzypek – Mazowieckiemu Wicekuratorowi Oświaty.

/opr. KW/

216 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Wyprawka Czytelnicza i kolorowe worki z herbem Radzymina dla pierwszoklasistów

W miniony czwartek, 5 listopada w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”, uczniowie klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 1...

Zamknij