ggg
ggg ggg

Stacja Kosmiczna – Łochów

Mimo panującej pandemii udało nam się zrealizować projekt Stacja Kosmiczna – Łochów dotyczący uczczenia setnej rocznicy urodzin Stanisława Lema.

Zakres zadań adresowany był zarówno do najmłodszych , młodzieży, jak i seniorów . Uwzględniał zarówno przedsięwzięcia kierowane dla konkretnej grupy wiekowej , jak i miał za zadanie integrować najmłodszych z najstarszymi a także uświadomić wszystkim pozytywny wpływ czytania na rozwój intelektualny i emocjonalny oraz szerzyć kulturę czytelniczą. Począwszy od budowy rakiet kosmicznych z najmłodszymi , po prelekcję i zajęcia 3D , trening pamięci dla seniorów oraz wspólne stworzenie płaskorzeźby Stanisława Lema . Dziękujemy wszystkim , którzy uczestniczyli w projekcie , którzy wspierali nasze działania między innymi Burmistrzowi Robertowi Gołaszewskiemu , dyr. SP nr 1 Magdalenie Sobiczewskiej, Anecie Kowalczyk ŁUTW Łochów oraz wielu osobom postronnym, bez których projekt nie zostałby zrealizowany.
Projekt realizowany przez Bibliotekę Publiczną ze środków finansowych Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.
/Info/

 

134 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Turniej Podnoszenia Ciężarów pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta

W Ostrowi Mazowieckiej odbył się I Memoriał Zygmunta Klepackiego Turniej Podnoszenia Ciężarów. Zawody przeprowadzone zostały w Zespole Szkół Nr 1...

Zamknij