ggg ggg

Spotkanie ze Świętym Mikołajem

Mikołajki to wyjątkowy dzień, który kochają szczególnie dzieci.

Tak, jak w zeszłym roku Burmistrz Łochowa, MGOPS i Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych zorganizowali na Placu przy Fontannie spotkanie ze Świętym Mikołajem. Ze względu na brak śniegu ten niezwykły gość przybył w bryczce, ale za to ze słodką niespodzianką dla najmłodszych. Pomocnicy Mikołaja roznosili upominki i częstowali dzieci słodkościami. Wspólną zabawę rozpoczęły taneczne rytmy, a w oczekiwaniu na przyjazd Mikołaja, zimową rozgrzewkę poprowadziły „elfy”. Jedną z atrakcji było rozświetlenie choinki, co uczyniła mała Klaudia w towarzystwie Burmistrza Łochowa Roberta Gołaszewskiego, a na cześć tego wydarzenia wszyscy mogli podziwiać pokaz sztucznych ogni.
Każde dziecko mogło porozmawiać ze Świętym Mikołajem i zrobić sobie z nim zdjęcie. Spotkanie z Mikołajem przebiegało w miłej i radosnej atmosferze. Każdy upominek w rękach dzieci wywoływał szeroki uśmiech na ich twarzach.
/Info/

2 369 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza w Łochowie

5 grudnia na całym świecie obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Wolontariusza. Z tej okazji Stowarzyszenie „JACY? TACY?” zorganizowało 4 grudnia w...

Zamknij