ggg
ggg ggg

Spotkanie z przedstawicielem Banku Gospodarstwa Krajowego

16 listopada 2021 r. w Zespole Szkół Nr 2 w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie z przedstawicielem Banku Gospodarstwa Krajowego.

Pan Wiktor Wawreszuk dyrektor ds. rozwoju relacji społecznych Biura Relacji Społecznych w Zespole Rozwoju Relacji Społecznych Południe BGK omówił proces od otrzymania promesy wstępnej do otrzymania wypłaty z promesy inwestycyjnej z Programu Inwestycji Strategicznych Polski Ład. W spotkaniu udział wzięli włodarze wraz z pracownikami Powiatu Ostrowskiego oraz Miast i Gmin z terenu powiatu ostrowskiego.
Program Inwestycji Strategicznych to bezzwrotne dofinansowania inwestycji publicznych realizowanych przez gminy, powiaty, miasta i województwa w całej Polsce. To Program, który jest zbudowany wokół głównych założeń Polskiego Ładu. Program obejmuje 35 obszarów gospodarki. W pierwszym naborze priorytetami będą m.in. inwestycje w infrastrukturę wodno-kanalizacyjną, modernizację źródeł ciepła na zeroemisyjne, czy w gospodarowanie odpadami, a także inwestycje społeczne tj. żłobki, przedszkola czy ścieżki rowerowe.

/Info Starostwo Powiatowe
w Ostrowi Mazowieckiej/

104 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Gmina Andrzejewo otrzymała dotacje na równomierny rozwój województwa mazowieckiego

W dniu 10 listopada 2021 r. w Urzędzie Gminy w Ostrowi Mazowieckiej odbyło się spotkanie, w którym uczestniczyły członkinie Zarządu...

Zamknij