ggg
ggg ggg

Spotkanie dotyczące utworzenia Punktu Szczepień Powszechnych

Już 26 kwietnia w sali gimnastycznej po Gimnazjum Gminy Liw w Węgrowie, Powiat Węgrowski utworzy Punkt Szczepień Powszechnych. 16 kwietnia odbyło się spotkanie robocze w tej sprawie.

Punkt Szczepień Powszechnych zostanie utworzony w ramach Narodowego Programu Szczepień i będzie posiadał wydajność minimum 200 dawek szczepionki dziennie. Ulokowany zostanie w sali gimnastycznej w budynku po Gimnazjum Gminy Liw, którego od jakiegoś czasu właścicielem jest Powiat Węgrowski, a który jest przeznaczony na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Węgrowie. Kolejne spotkanie w tej sprawie zaplanowano na najbliższą środę 21 kwietnia.
W spotkaniu udział wzięła Starosta Węgrowski Ewa Besztak, Sekretarz Powiatu Marzena Gromek, Dyrektor SOSW Hanna Kasperowicz, Dyrektor SP ZOZ Artur Skóra, Ordynator Oddziału Internistyczno-Kardiologicznego Szpitala w Węgrowie Tomasz Czerski, a także pracownicy merytoryczni odpowiedzialni za przygotowanie Punktu Szczepień Powszechnych. Koordynatorem punktu będzie lekarz Szymon Jaszczur.
/Starostwo Powiatowe w Węgrowie/

133 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
%d bloggers like this:
Przeczytaj poprzedni wpis:
Konkurs „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2021”

Gminny Ośrodek Kultury w Sadownem ogłasza Konkurs pn. „Najpiękniejszy ogród Gminy Sadowne 2021”. Jest to już szósta edycja tego Konkursu,...

Zamknij