ggg ggg ggg

SP nr 2 w Słupnie pomaga Radzymińskim Medykom!

Dyrektor oraz pracownicy Szkoły Podstawowej nr 2 im. Michaliny Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Słupnie włączyli się w aktywną pomoc w ramach społecznej akcji „Pomagamy Radzymińskim Medykom.”

O zaangażowaniu zarówno dyrekcji, jak też pracowników obsługi Szkoły Podstawowej nr 2 im M. Chełmońskiej-Szczepankowskiej w Słupnie, poinformowano za pośrednictwem profilu placówki na FB:
„Lubimy pomagać! Tym razem niestety, nie mogą tego zrobić uczniowie, ale na wysokości zadania stanęła Pani Dyrektor Barbara Moczulska i pracownicy obsługi naszej szkoły, którzy szyją maseczki dla radzymińskiego szpitala. Dziękujemy jednocześnie za wsparcie właścicielom Baru 7 ze Słupna, którzy zapewniają posiłki szyjącym pracownikom naszej szkoły” – napisano w komunikacie, który wzbudził duże zainteresowanie społeczności lokalnej. Wśród mieszkańców szybko znalazły się osoby gotowe wesprzeć szkolną inicjatywę.
Wielkie brawa dla Pani Dyrektor i Pracowników SP nr 2 w Słupnie za ten wzorowy przykład postawy społecznej i osobisty wkład w walkę z epidemią koronawirusa na terenie gminy Radzymin.

/R.L/

902 views

Zamieścił: admin

Udostępnij ten artykuł na
Przeczytaj poprzedni wpis:
Dezynfekcja przestrzeni miejskiej

W czwartek 2 kwietnia br. w gminie Wołomina rozpoczęła się akcja dezynfekcji przestrzeni miejskiej. Będzie ona kontynuowana w następnych tygodniach...

Zamknij